Відкритий лист голові Полтавської облдержадміністрації Олександру Удовіченку

Posted: Липень 1, 2012 by Україна - Ukraine in Заяви, звернення
Позначки:, , , ,

Шановний Олександре Васильовичу! Спроби будь-яким шляхом змінити голову Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі продовжуються.

Підписане Вами розпорядження про внесення змін до «Положення про обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» без згоди призначеного у законному порядку керівника (голови фонду) вважається недійсним (ст. 55-1 Господарського кодексу України).

Суть змін зводиться лише до призначення голови фонду на контрактній основі.

Така ж спроба звільнити голову фонду робилася одним із Ваших попередників ще в 2003 році, але Рішення Конституційного суду України від 9 липня 1998 р. №12-рп/98, в якому читаємо: «контрактна форма договору не може впроваджуватися нормативними актами центральних і місцевих органів виконавчої влади, актами органів місцевого самоврядування, а також колективними договорами і угодами та іншими локальними нормативними актами», залишило спробу нездійсненою.

Фонд, як суб’єкт господарювання, діє на основі права власності (п. 4 ст. 55 Господарського кодексу України, що відповідає п. 4 Постанови КМУ від 3 серпня 1998 р. №1211).

Фонд є спеціалізованою кредитно-фінансовою господарською організацією і проводить свою діяльність на умовах повної господарської самостійності.

В ст. 28 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» визначено права адміністрацій. Про контрактну форму договору з керівниками суб’єктів господарювання в ній не йдеться, бо сфера застосування контракту визначається законами України (ст. 21 Кодексу законів про працю України).

Адміністрація заснувала фонд на виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 року і призначила голову фонду. Подальша доля голови фонду регламентується Кодексом законів про працю України, а при порушенні закону він несе дисциплінарну, адміністративну чи кримінальну відповідальність.

Голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктор ТОКАР.

1 липня 2012 року.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s