Для чого голову облдержадміністрації Олександра Удовіченка продовжують дезінформувати?

Posted: Червень 6, 2012 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , , ,

Голова Полтавської  облдержадміністрації Олександр Удовіченко продовжує думати, що я по сьогодні працюю в Обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Це сьогодні з’ясувалося під час робочої зустрічі голови ОДА з головою фонду.

Мене не дивує те, що керівника області дезінформують по діяльності Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, про що я вже писав раніше. Мене не дивує й те, що дезінформують саме по мені, хто дезінформує і чому.

Мене дивує те, що «коронацію» особи можна було б зробити «не на кістках», а з почестями. А на сьогодні – все побудовано на брехні деяких чиновників та родинних зв’язках особи, яка ще не так давно оббріхувала самого голову ОДА.

Для підтвердження того, що я вже майже рік не працюю в Обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, розміщую цифрове фото сторінки з моєї трудової книжки за підписом в. о. голови фонду С.Янко.

P.S. Я не писав би цієї замітки у блоги, якби не розумів значимості рішень керівника області, які приймаються на підставі його дезінформування. Адже, такі рішення можуть прийматися не тільки по відношенню до Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Тарас ТОКАР.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s