Програвши справу у суді, прокуратура продовжує переслідування

Posted: Квітень 24, 2012 by Україна - Ukraine in Uncategorized
Позначки:, , , , , ,

Не встигло висохнути чорнило на рішенні суду, яке зняло всі обвинувачення проти голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря, як органи прокуратури порушили нову кримінальну справу.

Деталі нової кримінальної справи на цей момент не відомі. Відомо тільки те, що протягом двох днів (вчора і сьогодні) на допит до прокуратури Октябрського району м. Полтави викликаються працівники фонду та прокуратура знову вилучає документи.

– Соціальні ініціативи Президента на Полтавщині замінені кримінальним переслідуванням тих, хто їх має виконувати, – коментує останні події помічник-консультант народного депутата України О.Донія Тарас Токар. – Не зрозуміло для чого це робиться. Адже, полтавці не повірять в те, що переслідування мають якісь підстави. Переслідуючи порядних людей та гальмуючи впровадження соціальних ініціатив Президента, органи прокуратури на Полтавщині свідомо підривають авторитет виконавчої влади напередодні парламентських виборів. Для чого? Чиє замовлення вони виконують? – покаже час.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s