13 квітня 2012 року набрав законної сили вирок суду, яким знято всі обвинувачення проти голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря.

Як ми вже повідомляли, 7 березня 2012 року суд виправдав голову фонду. Суддя Октябрського районного суду м. Полтави Віталій Микитенко відхилив всі звинувачення слідчого прокуратури Октябрського району м. Полтави. Прокуратура подавала апеляцію, а потім її відкликала.

Історію з майже трирічним переслідуванням голови одного з кращих в Україні фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі завершено.

Віктор Токар має намір звернутися до прокуратури Полтавської області з заявою, в якій вимагатиме порушити кримінальну справу проти працівників КРУ-Держфінінспекції, які в свій час надали акт ревізії тій же прокуратурі, що суперечив чинному законодавству і став приводом незаконного трирічного переслідування керівника фонду.

На думку помічника-консультанта народного депутата України О.Донія Тараса Токаря, працівники Держфініспекції мають відповідати за те, що створили умови незаконного переслідування голови фонду, яке протягом трьох років підривало авторитет органів державної влади та не давало можливості великій категорії сільських забудовників Полтавщини отримувати державні кредити. Тарас Токар стверджує, що працівники Держфінінспекції свідомо “підставили” обласну прокуратуру і облдержадміністрацію – чим нанесли значних втрат державі, в тому числі і фінансових.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s