Віктор Токар просить голову облдержадміністрації відновити його на посаді

Posted: Квітень 10, 2012 by Україна - Ukraine in звернення
Позначки:, , , , ,

Наприкінці березня голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктор Токар мав робочу зустріч з головою Полтавської облдержадміністрації Олександром Удовіченком.

Голова фонду повідомив керівнику області, що Октябрський районний суд м. Полтави 07.03.2012 року визнав невинуватим та виправдав Токаря В.І., не знайшовши нецільового використання бюджетних коштів при наданні кредитів сільським забудовникам. Враховуючи викладене, Віктор Токар попросив Олександра Удовіченка розпорядження голови ОДА від 21.02.2011 року №31-К «Про відсторонення Токаря В.І. від посади голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» та розпорядження про призначення виконуючим обов’язки голови фонду Янко С.А. скасувати.

Голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктор Токар хоче в найкоротші строки відновити повноцінну роботу фонду та відновити надання пільгових довгострокових кредитів сільських забудовників, які працюють в органах виконавчої влади, судах, міліції, прокуратури.

Відомо, що станом на 10 квітня, звернення В.Токаря знаходиться на розгляді у першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Віктора Животенка.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s