Працівник обласної прокуратури: “Ми готуємо гучну кримінальну справу!”

Posted: Лютий 20, 2012 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , ,

У прокуратурі моєму батькові сказали, що серед 2500 позичальників четверо використало гроші не за цільовим призначенням. Це, нібито, виявила Держфінінспекція. До акту ревізії та до його оскарження мого батька не підпускали, а передали його до СБУ, а ті передали до обласної прокуратури. Мій батько сказав, що якщо дані про нецільове використання бюджетних коштів забудовниками дійсно є, то фонд має достроково розірвати угоди і вимагати від них повернення коштів. На що слідчий відповів: “Ми готуємо гучну кримінальну справу”. То ж виходить, що правоохоронців цікавить не повернення коштів до бюджету, а особисто Віктор Токар.

Голова Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктор Токар пояснив працівнику прокуратури, що вже тривалий час слідчим прокуратури Октябрського району м. Полтави відсторонений від роботи і остання перевірка, яку проводили ревізори Держфінінспекції, робили без його участі. Він не був ознайомлений з актом ревізії, тому не тільки не міг його оскаржити, а й реагувати по ньому.

Світлана Янко.

Щодо чотирьох кредитних справ, то голова фонду повідомив, що всі рішення зараз приймає виконуюча обов’язки голови фонду Світлана Янко, яка, до речі, готувала всі документи голові на підпис, будучи заступником голови фонду.

Я б рекомендував прокуратурі провести експертизи документів по тим чотирьом позичальникам, які, нібито, кудись не за призначенням використали гроші. Там фігурує Світлана Янко, яка не є родичкою Віктора Токаря. Вона причетна до всіх фінансових документів фонду. Тому готувати “гучну кримінальну справу” з родинним акцентом у прокуратури не вийде.

Тарас ТОКАР, помічник-консультант народного депутата України О.Донія.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s