За декілька днів до судового засідання Віктора Токаря знову викликають до прокуратури

Posted: Лютий 19, 2012 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , ,

фото: "Новини Полтавщини"

24 лютого в Октябрському районному суді м. Полтави має відбутися наступне судове засідання у справі голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря.

Як ми же повідомляли, Віктора Токаря у п’ятницю, 17 лютого, викликали до прокуратури Полтавської області. Але перед призначеним часом слідчий скасував виклик і переніс його на понеділок, 20 лютого. Зустріч має відбутися о 9.00 годині.

Причини виклику до прокуратури і в якості кого викликаний Віктор Токар не знає. У повістці цього не вказано.

Відомо тільки те, що напередодні за відсутності В.Токаря в Обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі проводилася перевірка працівниками Держфінінспекції. Складено акт, який не тільки Віктору Токарю не дали скористатися законним правом на оскарження, а й, навіть, не ознайомили з його змістом.

Як зазначають місцеві правозахисники, прокуратура Полтавської області не тільки не хоче визнати, що безпідставно порушила кримінальну справу проти Віктора Токаря, але й перешкоджає йому всіма засобами на свій захист у суді.

– На мого батька здійснюється психологічний тиск за декілька днів до судового засідання, – коментує помічник-консультант народного депутата України Олеся Донія Тарас Токар. – Завдяки народним депутатам України, журналістам та правозахисникам справа набула широкого розголосу. Завдяки цьому тиск на суддю Віталія Микитенка прокуратурі буде робити важче. І тому, сподіваюся, що суддя прийме рішення, яке відповідатиме букві Закону. На жаль, зараз її ігнорують працівники Держфінінспекції і прокуратури.

Advertisements
Коментарі
  1. […] У прокуратурі моєму батькові сказали, що серед 2500 позичальників четверо використало гроші не за цільовим призначенням. Це, нібито, виявила Держфінінспекція. До акту ревізії та до його оскарження мого батька не підпускали, а передали його до СБУ, а ті передали до обласної прокуратури. Мій батько сказав, що якщо дані про нецільове використання бюджетних коштів забудовниками дійсно є, то фонд має достроково розірвати угоди і вимагати від них повернення коштів. На що слідчий відповів: “Ми готуємо гучну кримінальну справу”. То ж виходить, що правоохоронців цікавить не повернення коштів до бюджету, а особисто Віктор Токар. […]

  2. […] У прокуратурі моєму батькові сказали, що серед 2500 позичальників четверо використало гроші не за цільовим призначенням. Це, нібито, виявила Держфінінспекція. До акту ревізії та до його оскарження мого батька не підпускали, а передали його до СБУ, а ті передали до обласної прокуратури. Мій батько сказав, що якщо дані про нецільове використання бюджетних коштів забудовниками дійсно є, то фонд має достроково розірвати угоди і вимагати від них повернення коштів. На що слідчий відповів: “Ми готуємо гучну кримінальну справу”. То ж виходить, що правоохоронців цікавить не повернення коштів до бюджету, а особисто Віктор Токар. […]

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s