Тарас Токар: Мені надійшов лист, який друкую без коментарів

Posted: Січень 18, 2012 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , ,

18 січня 2012 р. на мою скриньку надійшов лист від полтавця, якого зацікавили тонкощі ревізії, які вдруге проводять працівники КРУ в обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

У тексті листа говориться (друкую без скорочень і моїх коментарів):

Тарас, мне известно, что сейчас в фонде проходит новая проверка КРУ. Снова те же ревизоры роют под Вашего отца. Пишут новый мемуар, который они почему-то называют «актом ревизии». Вашего отца год назад отстранили от руководства фонда, а сейчас проверяют период, который фонд возглавлял он. Но целый месяц ревизия делалась без его присутствия и его лишили права давать объяснения по каждой «претензии». Акт будет подписывать и.о. председателя фонда Янко Светлана Антоновна. Она же уже год руководит фондом.

Возникают вопросы: Если в фонде были нарушения за период руководства ним Токарем Виктором Ильичом, то они должны были быть устранены за год правления Янко С.А? На сколько мне известно этого не было сделано. Значит – их или не было, или они были, но не были устранены и.о. председателя фонда Светланой Янко. Что или кто мешали ей это сделать??? И последнее – отображены ли в акте ревизии КРУ эти вопросы и ответы на них?

С уважением, Владимир (Полтава).

Коментарі
  1. Тарас Токар коментує:

    Пане Володимире, дякую Вам за листа та за те, що дали дозвіл на його публікацію! Для мене, написане Вами, не було секретом. Добре, що завдяки Вам про це більше дізнається людей.

    Якщо не Октябрський районний суд, то Суд Божий покарає всіх винних у переслідуванні мого батька. І вже почав карати – родичі цих людей почали хворіти та отримувати травми від ожеледиці і т. і. Шкода, що за винних страждають їхні рідні. Але я думаю, що суд буде і над ними. І не просто думаю, а твердо у цьому переконаний.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s