Фонд знову перевіряє працівник Держфінінспекції, який не визнає законів України

Posted: Січень 4, 2012 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , ,

Полтавський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі знову перевіряють працівники Державної фінансової інспекції України (колишнє – КРУ). Перевірка є плановою і на перший погляд не є провокативною.

Але це на перший погляд. Бо серед трьох ревізорів, які здійснюють перевірку, є ревізор Олексій Казацький, з акту перевірки якого почалося переслідування голови фонду Віктора Токаря. Саме О.Казацький, свідомо ігноруючи Закон України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», написав в акті перевірки, що працівники виконавчої влади не мають права на отримання державних пільгових кредитів для придбання/будівництва житла в сільській місцевості.

Велика кількість висновків, серед яких висновок Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України, говорить протилежне – право на отримання державних пільгових кредитів для придбання/спорудження житла в сільській місцевості працівникам виконавчої влади забезпечено статтею 11 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві».

Тобто, якби ревізор О.Казацький не ігнорував вищезгаданого Закону, то прокуратурі Октябрського району м. Полтави не було б за що зачепитися, щоб порушити кримінальну справу, яку було замовлено вже понад два роки тому.

Саме через акт перевірки О.Казацького, який не відповідає чинному законодавству, створені умови для штучного переслідування голови фонду Віктора Токаря та недовіри до органів прокуратури на Полтавщині.

Працівникам прокуратури та нинішньому керівництву Державної фінансової інспекції України я радив би проаналізувати роботу ревізора Олексія Казацького. Переконаний, що результати будуть невтішними.

Тарас ТОКАР, помічник-консультант народного депутата України О.Донія.

Коментарі

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s