Тарас Токар: Моєму батькові перешкоджають захистити законне право селян Полтавщини

Posted: Грудень 28, 2011 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , , , , ,

Судове засідання по кримінальній справі, порушеній проти голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря, яке мало проходити 27 грудня в Октябрському районному суді м. Полтави під головуванням судді Лариси Гольник, не відбулося.

Перед початком судового засідання суддя Лариса Гольник оголосила своє рішення про самовідвід. Коментувати своє рішення присутнім на засіданні народному депутату України Сергію Гордієнку, журналісту Олександру Кулику, громадським активістам та іншим присутнім суддя відмовилася.

Того ж дня стало відомо, що новим суддею по вищезгаданій кримінальній справі призначено суддю Віталія Микитенка. Це вже ЧЕТВЕРТИЙ СУДДЯ, якого призначили розглядати кримінальну справу, порушену проти мого батька.

У ряду народних депутатів України, правозахисників та журналістів не викликає сумніву, що кримінальна справа безпідставно порушена проти мого батька і є замовною. Метою замовлення було дві причини: усунення мого батька від посади і гальмування моєї громадської активності, яка триває вже понад 20 років. На сьогодні ця мета досягнута, але частково.

Я більше, ніж переконаний, що на всіх суддів, які вели судовий процес мого батька, вівся тиск. Адже, судовий процес триває майже півроку. Цього часу мало б вистачити будь-якому судді, щоб переконатися у тому, що мій батько не порушував чинного законодавства Україна і Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі під його керівництвом правомірно надавав державні пільгові кредити для придбання/спорудження житла працівникам виконавчої влади, які проживають і будуються у сільській місцевості Полтавщини. Ряд висновків офіційних органів це підтверджують.

На протязі півроку судді Октябрського районного суду м. Полтави Галина Редько, Валерій Бурбак, Лариса Гольник не винесли неправомірного рішення, знаючи, що Віктор Токар діяв в рамках чинного законодавства і відчуваючи тиск з боку органів прокуратури. А тиск, напевно, чинився на всіх суддів, яким доручали розглядати кримінальну справу, порушену проти мого батька. Адже, як пояснити рішення судді Лариси Гольник про самовідвід, яке вона відмовилася коментувати представникам громадськості?

Сподіваюся, що новопризначений суддя Віталій Микитенко керуватиметься чинним законодавством і не піддаватиметься на тиск органів прокуратури.

Тарас ТОКАР,
помічник-консультант народного депутата
України Олеся Донія.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s