Тарас Токар: Судовий процес буде й надалі відкритим. Нам нічого приховувати від людей

Posted: Грудень 16, 2011 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , , , ,

Тарас ТокарВже понад два роки триває переслідування мого батька, який 72 роки живе, не порушуючи законодавства і якого намагаються дискредитувати, щоб призупинити мою активність, – заявив журналістам помічник-консультант народного депутата України Олеся Донія, журналіст і блогер Тарас Токар.

– Крім того, тривалий час від мого імені розповсюджуються різноманітні нісенітниці та дурниці. Завдяки їм дехто отримав посади та підвищення по службі. Звісно, зараз втягуватися у спростування означає витрачання часу на більш серйозні речі, – говорить Тарас Токар. Але прийде час і я назву прізвища конкретних осіб, які отримали “дивіденди” від оббріхування мене.

Замовникам і виконавцям кримінальної справи не подобається те, що судовий процес виходить в ефір, бо вони знають, що справа порушена безпідставно. “Органи” здійснюють тиск вже на третього суддю, якому в Октябрському районному сіді Полтави доручають цю справу. Я твердо переконаний у тому, що відбувається тиск на молоду суддю Ларису Гольник, яка працює суддею близько року і якій можуть зіпсувати кар’єру. Щоб цього не відбулося, судовий процес буде й надалі відкритим. Нам нічого приховувати від людей.

Користуючись нагодою, Тарас Токар привітав усіх суддів Октябрського районного суду Полтави з професійним святом і побажав їм покращення умов праці. Т.Токар сподівається, що цьому суду колись таки знайдуть більш пристосоване сучасне приміщення.

Коментарі
  1. каисса коментує:

    Як що чимось зможу з задоволенням допоможу. Звертайтесь! Я за порядних людей!!!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s