Народний депутат України Олесь Доній проінформував суддю про висновок Комітету ВРУ

Posted: Грудень 8, 2011 by Україна - Ukraine in Слово депутата, звернення
Позначки:, , , ,

Олесь Доній, народний депутат України.Днями народний депутат України Олесь Доній направив депутатське звернення на адресу судді Октябрського районного суду Полтави Лариси Гольник, до якого долучив висновок Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України.

У депутатському зверненні говориться:

З публікацій в пресі та мережі Інтернет мені стало відомо, що на Полтавщині призупинено надання державних пільгових кредитів для будівництва та придбання житла у сільській місцевості працівникам виконавчої влади та деяким іншим категоріям громадян, а проти голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря порушено кримінальну справу за надання кредитів саме таким категоріям сільських забудовників.

Група народних депутатів України була вимушена звернутися до Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України за роз’ясненням щодо права осіб, які проживають у сільській місцевості та працюють в місцевих органах виконавчої влади, на отримання пільгового кредиту незалежно від займаної посади в цих органах.

На підставі відповіді Комітету ВРУ можна констатувати, що зараз на Полтавщині порушується законне право працівників виконавчої влади, які проживають і працюють у сільській місцевості на отримання пільгових кредитів. Це право їм гарантує стаття 11 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», Указ Президента України від 27 березня 1998 року №222/98 та Постанова Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 року №1597 «Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі».

У перерахованих законодавчих актах немає обмежень права на кредити сільським забудовникам в залежності від місця роботи та займаних ними посад.

Прошу Вас долучити до матеріалів кримінальної справи, порушеної проти голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря, та розглянути у судовому засіданні висновок Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (додається).

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s