Керівника фонду взявся судити вже третій суддя

Posted: Листопад 23, 2011 by Україна - Ukraine in Анонси
Позначки:, , , , , ,

Попередні два судді Октябрського районного суду Полтави не змогли провести до кінця судовий процес по голові Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря. Переслідування Віктора Токаря триває вже понад два роки.

Першу суддю Октябрського районного суду перевели до апеляційного суду Криму. Другий суддя захворів на тяжку хворобу. І от тепер за справу взялася суддя Лариса Гольник.

Як нам стало відомо, Лариса Гольник працює суддею Октябрського районного суду трохи більше півтора року. Вона була призначена суддею Указом Президента України №544/2010 від 16 квітня 2010 року на п’ятирічний термін. Перед цим вона працювала помічником голови Апеляційного суду Полтавської області.

Віктор Токар має намір ознайомитися з обвинувальним висновком, який прокурор відкликав на останньому судовому засіданні, яке ще проводив суддя Валерій Бурбак.

Судове засідання призначене на 28 листопада 2011 року. Початок о 9:30 год. Трансляція судового засідання, як і попередніх, відбуватиметься в соціальних мережах Facebook та Twitter.

Коментарі
 1. Тарас Токар коментує:

  Мій батько не порушував Закон, а керувався ним. Судді і прокурори це знають. Саме тому вони знаходять різні причини, щоб затягнути судовий процес. Сподіваюся, що суддя Лариса Гольник є порядною суддею і винесе правомірне рішення.

 2. Папуга-Борець за справедливість коментує:

  МИ (молоді сім’ї) всі вас підтримуємо!!!
  P.S. Дякую, що відгукнулися на мої прохання

 3. Юрий коментує:

  Виктор Ильич, держитесь! Все, кто с Вами работал, знают, что Вы очень порядочный человек. Я понимаю так то, что происходит с Вами сейчас может быть только травлей, которая кому-то выгодна. И скорее всего, кто-то хочет занять Ваше место.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s