Наше запитання першому заступнику голови Полтавської облдержадміністрації Віктору Животенку

Posted: Листопад 16, 2011 by Україна - Ukraine in Анонси, Публікації в пресі
Позначки:,

У середу, 16 листопада о 14:00 у прес-центрі ІА “Новини Полтавщини” (вул. Жовтнева, 45 к.517) відбудеться прес-конференція першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка. Тема прес-конференції: ситуація з проходженням опалювального сезону, реформуванням і розвитком житлово-комунального господарства та будівельного комплексу області.

Користуючись нагодою, ми (адмінгрупа “Україна – Ukraine”) задали своє запитання: Чому після того, як Віктора Токаря слідчий районної прокуратури відсторонив від посади голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, у цьому фонді припинили надавати кредити працівникам виконавчої влади, суддям, правоохоронцям? Це незаконно! Адже, це є порушенням ст. 11 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», а також п. 7 Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним сільським забудовникам житла на селі (постанова КМУ від 5 жовтня 1998 року №1597). // 15 листопада, 12:14

Відповідь Віктора Федоровича (з сайту “Новини Полтавщини”):

– В пункті 4 згаданих Вами правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 року № 1597 наведено вичерпний перелік категорій громадян, які мають право на отримання кредиту в Обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Працівники виконавчої влади, судді та правоохоронці до цього переліку не віднесені.

Перевіркою КРУ було встановлено факт порушення законодавства саме в частині надання кредитів тим позичальникам, які не мали на це права згідно з вищевказаними Правилами. Серед них також працівники виконавчої влади та правоохоронці.

Зараз справа по обвинуваченню Віктора Токаря за ст. 365 Кримінального Кодексу України (перевищення службових повноважень) знаходиться на розгляді Октябрського районного суду м. Полтави. Саме тому, що кредити надавались вказаним категоріям громадян, Віктора Токаря і було відсторонено від посади голови фонду.

На сьогодні  Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі кредитує сільських забудовників згідно з діючим законодавством України та Правилами надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s