Чому працівників виконавчої влади, міліції та судів позбавляють права на отримання житлових кредитів?

Posted: Листопад 16, 2011 by Україна - Ukraine in Тарас Токар про переслідування свого батька, звернення
Позначки:, , , , ,

Понад два роки триває кримінальне переслідування голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря тільки за те, що вищезгаданий фонд надавав пільгові кредити для придбання/спорудження житла працівникам виконавчої влади, міліції, які живуть та будуються у сільській місцевості Полтавщини.

Кредити надавалися законно!!! Адже, виконувалися вимоги ст. 11 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», а також п. 7 Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним сільським забудовникам житла на селі (постанова КМУ від 5 жовтня 1998 року №1597).

Окрім того, хочу наголосити, що в Україні відповідно до Конституції України громадяни мають рівні конституційні права. І тому не може прибиральниця, яка працює в райдержадміністрації, мати менше конституційних прав від прибиральниці, яка працює в районній раді!!! Тим більше, якщо вони проживають в одному населеному пункті. А за порушеною кримінальною справою проти Віктора Токаря, виявляються, можуть… Це абсурд!

Депутати Полтавської обласної ради протягом двох днів (17-18 листопада) будуть розглядати питання «Про хід виконання обласної Програми підтримки кредитування індивідуального житлового будівництва на селі у Полтавській області «Власний дім» на 2009-2011 роки» та затверджувати цільову регіональну програму «Власний дім» на 2012-2016 роки. Це є прекрасною нагодою порушити підняту мною проблему.

Закликаю депутатів Полтавської обласної ради захистити право працівників виконавчої влади, міліції, судів на отримання пільгових державних кредитів для придбання/спорудження житла у сільській місцевості Полтавщини за програмою «Власний дім».

Тарас ТОКАР,
помічник-консультант народного
депутата України Олеся Донія.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s