Народний депутат Сергій Гордієнко: Потрібно відновити право працівників виконавчої влади на пільгове кредитування житла

Posted: Вересень 25, 2011 by Україна - Ukraine in Слово депутата, звернення
Позначки:, , , , ,
Віктор Пшонка

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка

Днями народний депутат України Сергій Гордієнко звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням припинити незаконне кримінальне переслідування органами прокуратури голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря і тим самим відновити право працівників виконавчої влади на пільгове кредитування житла.

Зокрема, у тексті депутатського звернення говориться:

Народний депутат України Сергій Гордієнко

“Шановний Вікторе Павловичу!

Обвинувальний висновок по кримінальній справі №10730075 за обвинуваченням голови Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Токаря В.І. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 210, ч. 1 ст. 365, ч. 2 ст. 366 КК України, затверджений прокурором Октябрського району м. Полтави, радником юстиції Мироновим А.М. 17.02.2011 р., складено без урахування положень Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві».

Саме ст. 11 Закону передбачає єдину умову для отримання пільгового кредиту – проживання на землях сільських населених пунктів, або переселення до сільської місцевості.

Ніяких обмежень права сільських забудовників на отримання пільгових кредитів за професією чи місцем роботи Закон не передбачає.

Визначення прокуратурою працівників виконавчої влади, які проживають у сільській місцевості, таким, що не мають права на пільгове кредитування, порушує їхнє конституційне право та протирічить ст. 11 Закону.
Кримінальна справа, відкрита ще 23 червня 2009 року, з кінця лютого 2011 року знаходиться в Октябрському районному суді м. Полтави, але прокуратура Октябрського району м. Полтави умисно гальмує судовий процес.

І хоча 09.08.2011 року Токар В.І. у суді спростував обвинувачення на свою адресу у використанні бюджетних коштів за нецільовим призначенням, посилаючись на ст. 11 Закону, а свідки підтвердили, що ніяких підробок у протоколах з боку голови фонду не було і не могло бути, все ж на усні клопотання прокурора, суддя прийняв рішення перенести судове засідання спочатку на 16.09.2011 року, а потім на 24.10.2011 року.

В той же час Токар В.І. відсторонений від виконання обов’язків голови фонду понад 7 місяців є безробітним і для нього таке рішення слідчого прокуратури спричинило тяжкі наслідки.

І найголовніше – потерпають працівники виконавчої влади. Проживаючи у сільській місцевості, завдяки безглуздому рішенню прокуратури Октябрського району м. Полтави, яка свідомо ігнорує ст. 11 Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», позбавляє цю категорію сільських забудовників законного права отримати кредит на поліпшення умов проживання.

Враховуючи, що кримінальна справа знаходиться у суді, а наступне судове засідання суду призначено на 24.10.2011 року, прошу Вас, Вікторе Павловичу, дати доручення прокурору області, керуючись ст. 229 КПК України, відкликати і закрити кримінальну справу №10730075, зняти всі застосовані проти Токаря В.І. санкції і тим самим відновити право працівників виконавчої влади на пільгове кредитування.”

Коментарі
  1. Наталія коментує:

    Уважемый Виктор Янукович я мать трьоих дитей Бауман Олександр Федорович м.Мукачево Жовтнева 3 вместе з братом и отцом тероризирують мою семью а также Бауман Виталик роботник Милиции который тероризирует мою семью.Лопатой розбили окно и проникли в дом групове,побиття пенсионера групове з другом по зоне,преследування моей дочери инвалида-детства в сексуальних-домагання з попиткою знасилування и угрозою убийства,все три уголовние дела участковий Павлов Є.С.и Лукачино М.М.закрыли за хабари Павло Є.С.800 доларов а Лукачино М.М.200 доларов так как Бауман вихвалявся своему брату как он закрывает уголовние дела.Бауман О.Ф.забил нам окна досками и сверху листовым железом,самовольно перестроел гараж и заливает наш дом,розбил арматурой жалюзи на окне,розбил отдушину азбистову трубу,з отцом дом поливали шлангом и вимагали 2000 доларов за тож што потратили на участковых.Виктор Янукович вы обещали народу прекрасную жизнь,мы за вас голосовали,а уголовники при вашей влади бьют людей и насилуют на улице инвалидов,мы хотим быть услышиными и поставить наш комментарий на контроль и залучити Службу СБУ для розледовання так как все Служби не роботают.Мы просим модератора помочь висвитлити наш комментарий и достучатся к власти.Бойко М.Ю.м.Мукачево Жовтнева 1 кв 2.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s