Наступне судове засідання у справі Віктора Токаря відбудеться 24 жовтня

Posted: Вересень 19, 2011 by Україна - Ukraine in Анонси, Публікації в пресі, Слово правозахисника, Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , , ,

Наступне судове засідання у справі голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря відбудеться 24 жовтня 2011 року.

Нагадаємо, що попереднє засідання в Октябрському районному суді м. Полтави під головуванням судді Валерія Бурбака відбувалося всього декілька хвилин. На самому початку засідання прокурор заявив клопотання про оголошення перерви у судовому засіданні. Підставою для такого клопотання стало погодження з прокурором області Андрієм Мироновим зміни обвинувального висновку. Суддя задовольнив клопотання і оголосив перерву до 24 жовтня.

На думку представників громадськості, підставою для зміни обвинувального висновку стала розгромна стаття відомого у Полтаві правозахисника Анатолія Банного “Суд має зупинити замовлення «помаранчевої» влади!”, яка була масово поширена в мережі Інтернет. У своїй статті правозахисник стверджує, що замовником кримінальної справи є колишня заступниця голови Полтавської облдержадміністрації Надія Мякушко. У статті згадується син Віктора Токаря, який заявив, що обвинувальний висновок, переданий прокуратурою до суду є замовним і абсурдним.

Тож, наступне судове засідання відбудеться 24 жовтня, о 8:30 годині. Трансляція судового засідання, як і раніше, буде відбуватися в соціальних мережах Facebook, Twitter та на інших сайтах.

Коментарі
  1. Наслышан о Викторе Токаре только с хорошей стороны. А его сын Тарас, вообще, молодец.

  2. Папуга коментує:

    Хтось знає що було на розгляді справи 24.10.2011р.? І коли це вже закінчиться?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s