Закликаю народних депутатів захистити Закон і сільських забудовників

Posted: Травень 30, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі, Тарас Токар про переслідування свого батька, звернення
Позначки:, , ,

Ось вже два роки працівники прокуратури Октябрського району м. Полтави намагаються довести у судах, що прибиральниці, які працюють в районній раді і в районній державній адміністрації одного й того ж населеного пункту, мають різні Конституційні права.

Вже два роки, як прокурори переслідують голову Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря, який керуючись Конституцією України, Указом Президента України “Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі”, Законом України “Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві”, Постановою КМУ “Про затвердження Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі”, приймав рішення про надання кредитів тому чи іншому сільському забудовнику на Полтавщині.

Серед понад 2000 наданих за більше ніж десять років кредитів вищезгадана прокуратура вчепилася до 34 кредитних справ забудовників, які будуються в районних центрах Полтавської області.

Щоб довести абсурдність звинувачень працівників прокуратури, приведу один такий приклад.

Жінка оформила кредит у Фонді, яка працює прибиральницею в райдержадміністрації. Її кредитна угода фігурує серед тих 34, що є складовими кримінальної справи. Слідчий прокуратури, який порушив кримінальну справу, каже, що якби ця жіночка працювала в тому ж будинку прибиральницею, але рахувалася на роботі у районній раді, а не в райдержадміністрації, то вона б мала право на отримання пільгового державного кредиту для будівництва житла. Пояснити, чим відрізняються Конституційні права прибиральниці районної ради від прибиральниці райдержадміністрації, слідчий не може. А кримінальна справа залишається порушеною вже два роки.

Аналогічні “звинувачення” по решті кредитних угод.

Тож, закликаю народних депутатів України від Полтавщини, депутатів Полтавської обласної ради захистити Конституційні права сільських забудовників Полтавщини та голову Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря, який не порушив жодного закону при наданні державних кредитів для спорудження житла у сільській місцевості.

На моє тверде переконання, кримінальна справа, яка порушена проти мого батька, є замовною. І підтвердженням цього є звільнення мене з роботи за статтею “скорочення штату працівників” руками тимчасової адміністрації фонду.

Тарас ТОКАР, помічник-консультант народного депутата України Олеся Донія.

(З блогу Т.Токаря).

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s