Закрита реакція на відкритий лист до прокурора?

Posted: Травень 6, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі
Позначки:, ,

Схоже, що прокуратура Полтавської області не любить відкритих листів і порушуватиме додаткові кримінальні справи проти її авторів.

Учора, о 14.30 годині до приміщення Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з’явилося троє осіб, які представилися працівниками прокуратури Полтавської області. Групою керував прокурор відділу прокуратури Айдаєв Р.З.

Працівники прокуратури принесли вимогу заступника прокурора області Р.Білоконя «надати документи, на підставі яких проводить свою діяльність Фонд та надає фінансові послуги населенню області, а також забезпечити прокурору відділу прокуратури Полтавської області Айдаєву Р.З. можливість провести перевірку з викладених вище питань».

Виявляється багаточисельних перевірок органів прокуратури було недостатньо для того, щоб вивчити чим займається Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

І це не дивно. Адже, мету свого візиту пан Айдаєв, практично, не приховував. Виконуючому обов’язки голови Фонду Світлані Янко він повідомив про те, що обласній прокуратурі не подобаються чисельні скарги голови Фонду Віктора Токаря, народних депутатів України на дії обласної прокуратури. Не оминув працівник прокуратури нещодавно оприлюдненого відкритого листа Віктора Токаря до прокурора Полтавської області Романа Андрєєва.

З цього випливає, що відкритий лист не сподобався працівникам прокуратури, як форма звернення, яку можна приховати, і прокуратура шукає чергові підстави для того, щоб «заткнути рота» голові Фонду. Схоже, що днями буде порушена чергова штучна кримінальна справа проти Віктора Токаря за надуманими підставами.

«Тільки не кажіть Токарю», – такими словами закінчував свій візит прокурор відділу прокуратури Полтавської області Р.Айдаєв, завершуючи розмову з виконуючим обов’язки голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Світланою Янко.

Чого боїться «правильна» прокуратура? Що їй є приховувати від автора відкритого листа?

Майдан, 06-05-2011 01:06

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s