Шантаж триває! Слідчий допитує тих, хто не має жодного відношення до справи

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі
Позначки:,

Двоє бухгалтерів Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі пробули на допиті у слідчого прокуратури 4,5 години.

Нагадаємо, що триває розслідування по кримінальній справі, яка була порушена півтори роки тому проти службових осіб фонду по результатах акту ревізії КРУ. Результати перевірки акту оскаржуються фондом у судових інстанціях.

У повідомленні прес-служби Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі зазначається, що працівники бухгалтерії не мають жодного відношення до складання кредитних угод і не є посадовими особами. Виклик їх до органів прокуратури і примус давати оцінку кожній спірній кредитній угоді є перевищенням повноважень слідчого прокуратури Октябрського району м. Полтави Павла Петрова.

Вкотре наголошуємо, що всі скарги фонду на перевищення повноважень слідчого П.Петрова “зависають” на рівні прокуратури Полтавської області, де працює батько слідчого П.Петрова на посаді заступника прокурора Полтавської області.

Сьогодні, на 14.30, на допит викликаний головний бухгалтер фонду Мирослава Колінько, яка теж немає жодного відношення до укладання кредитних угод.

Майдан, 13-01-2011 11:19

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s