У Полтаві прокуратура працює в «кращих традиціях» НКВС

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі
Позначки:

Працівники прокуратури Октябрського району м. Полтави хочуть позбавити права захищатися Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі у Вищому господарському суді України?

У п’ятницю, 14 січня, працівники прокуратури «завітали» до начальника одного з управлінь Полтавської облдержадміністрації з вимогою, щоб той «роздобув» копії усіх документів, які надані Фондом до Вищого господарського суду України з метою оскарження результатів ревізії, зроблених Контрольно-ревізійним управлінням у Полтавській області і по результатам якої прокуратура порушила кримінальну справу.

Як повідомляють у прес-службі Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, працівники прокуратури зловживають своїм службовим становищем. Адже, до цього судового процесу, який незабаром розпочнеться вони не мають жодного відношення.

Складається враження, що здобути у незаконний спосіб копії документів, які подані до Вищого господарського суду України, працівники прокуратури хочуть для того, щоб передчасно вплинути на результати суду шляхом тиску на суддю, який буде розглядати справу.

Майдан, 17-01-2011 14:02

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s