Тарас Токар: Полтавське КРУ перетворилося на гестапо-НКВС

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі, Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, ,

Ми вже повідомляли про тиск з боку керівництва Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області на голову Полтавської облдержадміністрації.

Нам вдалося з’ясувати деякі подробиці у цій справі. Ситуацію коментує місцевий активіст ВГО Альянс «Майдан» Тарас Токар:

«Новина, яка була поширена сайтом «Майдан» та іншими виданнями, про тиск повністю відповідає дійсності. Більше того, мені відомо, що у листі начальника обласного КРУ на ім’я голови облдержадміністрації є вимога звільнити з посади нинішнього голову Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на підставі… акту КРУ. На даний час, цей акт оскаржується у судах. КРУ про це знає, але пише офіційні вимоги до керівника області. Методи роботи нинішнього керівництва КРУ нагадують методи гестапо-НКВС.

Лист КРУ зараз знаходиться на розгляді відповідних служб ОДА. Автор листа, ревізор КРУ Олексій Казацький, використовуючи «телефонне право», не приховано погрожує всім тим, хто готує відповідь від імені голови облдержадміністрації. Не так давно пан Казацький підходив до мене і натякав, що за «винагороду» він припинить всю цю безглузду атаку. Я йому відмовив. Тому, атака продовжується».

Майдан, 11-10-2010 13:55

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s