Прокуратура продовжує обшуки і допити

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі
Позначки:, , ,

Працівники прокуратури поновили свою активізацію з метою зривання процедури оскарження судової справи у Вищому адміністративному суді України, – стверджують у прес-службі Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Фонд оскаржує у ВАСУ акт Контрольно-ревізійного управління у Полтавській області. Заява фонду прийнята до розгляду, але дата першого судового засідання ще не призначена.

Як зазначають експерти, полтавське КРУ, практично, не має жодних важелів впливу на те, щоб виграти справу у Вищому адміністративному суді. Тому КРУ долучило до цієї справи силові структури. Останні ж понад рік здійснюють психологічний тиск на працівників фонду. Так, протягом останнього тижня прокуратура Октябрського району м. Полтави здійснила черговий обшук в приміщенні Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, а також допитала колишнього заступника голови фонду, яка вже більше року, як вийшла на пенсію.

30 грудня на 10.00 годину старший слідчий прокуратури Октябрського району м. Полтави Павло Петров викликає до себе голову Фонду Віктора Токаря. У повістці не вказано – для чого і в якості кого.

Майдан, 29-12-2010 22:14

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s