Полтавська державна установа звернулася до Президента України

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі
Позначки:, , ,

з проханням припинити протиправні дії Контрольно-ревізійного управління у Полтавській області та прокуратури Октябрського району м. Полтави

Навколо діяльності Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі відбуваються події, які штучно і безпідставно створені Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області та прокурором Октябрського району м. Полтава.

23 червня 2009 року прокурором А.Мироновим порушено кримінальну справу проти службових осіб фонду по ст. 364 ч.2 КК України, звинувачуючи їх у зловживанні службовим становищем при наданні кредитів сільським забудовникам на суму 243 тис. грн. Вісім забудовників, котрі разом отримали кредити на цю суму проживають і будуються в сільській місцевості Полтавської області. При наданні кредитів цим забудовникам фонд керувався Конституцією України, Законами України, Сімейним кодексом України та постановами Кабінету Міністрів України.

Прокуратурою Октябрського району м.Полтави з 23.06.2009 року до цього часу ведеться досудове слідство.

Розуміючи, що кримінальна справа відкрита безпідставно, районною прокуратурою прийнято ще одне незаконне рішення про обшук і виїмку документів. До восьми кредитних угод, які фігурують у справі, вилучено додатково близько 600 справ на суму понад 13,5 млн. грн. та системний блок комп’ютера головного бухгалтера, чим паралізовано роботу фонду.

Фонд просить Президента України Віктора Януковича з метою припинення протиправних дій проти службових осіб фонду доручити Міністерству юстиції України та Генеральній прокуратурі розглянути наведені у листі доводи фонду.

Для довідки: Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі заснований у 1998 році Полтавською обласною державною адміністрацією на виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 р. «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

Прес-служба Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (м.Полтава).
http://vldimpoltava.blogspot.com/2010/03/blog-post.html

Майдан, 24-03-2010 18:10

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s