Народний депутат Кульчинський просить розслідувати законність дій районної прокуратури Полтави

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі, Слово депутата
Позначки:, ,

4 березня 2011 року у Верховній Раді України був озвучений депутатський запит народного депутата України Миколи Кульчинського до Генерального прокурора України Віктора Пшонки.

У своєму запиті народний депутат просить Генерального прокурора розслідувати законність дій прокуратури Октябрського району міста Полтави проти службових осіб Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Адже, на думку Миколи Кульчинського, порушень з боку працівників фонду не було і тому кримінальна справа порушена безпідставно.

Нагадаємо, що з аналогічними зверненнями до ГПУ неодноразово зверталися народні депутати України Леся Оробець і Сергій Гордієнко. У Полтаві серед чиновників поговорюють про те, що справа є замовною і несе одну ціль – звільнення Віктора Токаря з посади голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Станом на сьогодні, Віктор Токар на вимогу слідчого прокуратури відсторонений від посади без збереження заробітної плати, а також має підписку про невиїзд. Тобто, виконання замовлення про звільнення вже виконано на 50 відсотків.

Майдан, 10-03-2011 22:04

Коментарі
  1. Наталия коментує:

    Шановний заступник ПРОКУРОРА ЦАП КОСТЯНТИН КОСТЯНТИНОВИЧ МИ ВАС БЛОГОДАРИМ що ви звільнили з посади участкового Павлова Є.С.за корупцію,хабарі і побори.Ми виразить велику подяку що знайшлась людина яка допомогла сїмьї позбавитися одного корупціонера а вам Костянтин Костянтинович пожелати здоровя і надалі боротися з корупцією.Бойко М.Ю.В данний момент нашу справу про спробу знасилування розлідує Машіка Володимир Юрійович,таким людям и працювати в Прокуратурі які відстоюють права людини и закону України

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s