“Нам треба хоч когось посадити у тому фонді…”

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі
Позначки:,

Нахабність працівників прокуратури Полтавської області перевершує не тільки вимоги законів, а й усі норми моралі.

Протягом цього тижня вони допитували десятки сільських забудовників Оржицького, Новосанжарського та Карлівського районів, що на Полтавщині.

Працівники прокуратури та ВДСБЕЗ ГУМВС перевіряли кредитні угоди, наявність робіт та у кожного позичальника запитували, чи надавали вони хабара комусь в Обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, щоб отримати державний кредит.

А сьогодні, перебуваючи у Карлівському районі після опитування громадян вони говорили так: “Нам треба хоч когось посадити у тому фонді”.

Як заявляють у фонді, ці дії і висловлювання працівників прокуратури підпадають під кримінальну відповідальність. Адже, та кримінальна справа, яка незаконно порушена по восьми кредитним угодам вже є забутою. Позичальники, які згадуються у кримінальній справі, живуть у Полтавському, Глобинському, Чутівському та Решетилівському районах. А “правоохоронці” ведуть незаконні допити поза межами кримінальної справи. Водночас, вони залякують невинних людей.

На сьогодні, у цьому гучному скандалі розбираються вже двоє народних депутатів України – Леся Оробець та Сергій Гордієнко. Днями до них долучаться ще декілька народних депутатів з різних фракцій.

Майдан, 15-04-2010 21:01

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s