Керівника ефективної державної установи усунуто від посади

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі
Позначки:, ,

Слідчий районної прокуратури м. Полтави відсторонив від посади голову Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря.

Це вже друга реакція слідчого П.Петрова на скарги Віктора Токаря, спрямовані на адресу Генеральної прокуратури України, щодо незаконних дій слідчого. Першою реакцією слідчого на ті ж самі скарги слідчого була вимога слідчого – підписка про невиїзд В.Токаря з м. Полтави.

Такими діями слідчий позбавляє голову фонду Віктора Токаря права на свій захист у Вищому адміністративному суді України (адже суд знаходиться у м. Києві).

За даними Міністерства аграрної політики України, Полтавський фонд займає 8-ме місце за показниками діяльності, серед 25-ти аналогічних обласних фондів України. Постає питання: Чи можна здобути таких високих показників діяльності установі під керівництвом керівника-«злочинця», ярлик якого намагаються навішати органи місцевої прокуратури?

P.S. Учора працівникам Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі вдалося з’ясувати, що позов фонду до Контрольно-ревізійного управління в Полтавській області може бути розглянутий у Вищому адміністративному суді України (ВАСУ) не раніше, ніж за рік. На сьогоднішній день ВАСУ розглядає позови різних установ, які були подані в кінці 2008 – початку 2009 років.

Майдан, 02-03-2011 11:38

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s