За батьком активіста Альянсу «Майдан» вже неприховано стежать правоохоронці?

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Публікації в пресі, Тарас Токар про переслідування свого батька
Позначки:, , ,

Сьогодні, як звичай, робочий день голови Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктора Токаря закінчився о 17.00 годині.

По закінченню робочого дня Віктор Токар закрив робочий кабінет і на автомобілі залишив робоче місце. Коли він зупинив свій автомобіль у місці призначення і вийшов з авто, то побачив поруч себе слідчого прокуратури Октябрського району м. Полтави Павла Петрова, який вручив йому повістку на черговий допит (на 28 січня, на 9.30 год.). Голова фонду здивовано запитав слідчого, чому той не вручив йому повістку на роботі декілька хвилин тому? На що слідчий відповів, що не встигав і йому прийшлося їхати за автомобілем керівника фонду допоки той десь не зупиниться. Сам Віктор Токар під час розмови зі слідчим не побачив жодного автомобіля поруч в радіусі 50 метрів.

Учора в цей же час голова Фонду виявив, що в його службовому автомобілі пробите одне колесо.

Активіст ВГО Альянсу «Майдан» Тарас Токар, який є сином Віктора Токаря, припускає, що таким чином правоохоронці здійснюють моральний тиск на всю їхню родину. Це вже не вперше робляться такі заходи. Нагадаємо, що днями працівники прокуратури намагалися отримати копії всіх документів, які подані Фондом до Вищого господарського суду України на акт ревізії КРУ, на підставі якого прокуратурою була порушена кримінальна справа.

Довідка для слідчого прокуратури Октябрського району м. Полтави П.Петрова: Голова Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Віктор Токар постійно перебуває у Полтаві, не залишає її ні на хвилину – тим самим не порушує підписку про невиїзд.

Майдан, 27-01-2011 21:19

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s