ДЛЯ СБУ: Хто на Полтавщині шантажує сільських забудовників? (фото)

Posted: Травень 1, 2011 by Україна - Ukraine in Заяви, Публікації в пресі
Позначки:, , ,

Сьогодні мешканці Полтавського району, що на Полтавщині, повідомили, що їх шантажують особи, які представляються працівниками міліції і прокуратури.

Вищезгадані особи звернулися до трьох жителів с. Горбанівка, які у свій час брали державні пільгові кредити для будівництва житла в Обласному фонді підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Лякаючи цих людей, «правоохоронці» вимагали визнати те, чого селяни не робили. А саме, що селяни для отримання дешевого кредиту надавали голові фонду хабарі у розмірі 1000-2000 тис. грн.

Аналогічна інформація про візити людей, що представляються «правоохоронцями», надходила з Оржицького та Чорнухинського районів області. Судячи по всьому до селян цих районів приїздили ті ж самі особи.

Як повідомляють очевидці, люди, які називають себе працівниками міліції та прокуратури, пересуваються на автомобілі «Ланос» вишневого кольору з затонованими вікнами, державний номерний знак АР 4880 ВС (судячи, з номерного знаку, автомобіль зареєстрований поза межами Полтавської області). Фото автомобілю додається.

Регіональне представництво сайту «Майдан» звертається до Служби безпеки України з проханням ідентифікувати автомобіль та осіб, які на ньому пересуваються по території Полтавської області. Результати розслідування просимо надіслати електронною поштою на адресу: poltava@maidan.org.ua, які будуть опубліковані на сайті «Майдан» (maidan.org.ua).

Майдан, 12-05-2010 23:40

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s